Тема: Знайомство. Як
тебе звати?
Мета: ознайомити
учнів з новими лексичними одиницями та фразами; повторити раніше введені звуки; активізувати
вивчені лексичні одиниці в мовленні; ввести запитання What is your name?; вчити
давати відповіді на запитання.
Розвивати швидку
реакцію, увагу та пам'ять.
Виховувати
ввічливість у взаємовідносинах між учнями, підтримувати доброзичливу атмосферу.
Обладнання: картки
з транскрипційними знаками, казковий герой, підручник, м’яч, відеоролик.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ
ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
- Let’s
greet each other with English word.
-
Hello! Hi!
- З сьогоднішнього
уроку ми будемо вітатися лише англійською мовою.
2. Фонетична зарядка.
а) бесіда
- Щоб почати
урок треба спершу потренувати наші язички. Потім ми будемо гарно і правильно
говорити англійською мовою. Let’s play with sounds.
[m] [h]
[w] [ ]
[ai]
-
Repeat after me: [mei], [mein], [neim], [am]
- Який звук
зустрічається у всіх цих словах? [m].
-
Look at it.
-
Repeat after me: [h t], [hed], [h m], [hu].
- А тут, який звук
чуєте? [h]
б) гра «Show me»
- Look at the
blackboard and show me the sound ….
3. Повторення раніше вивченого.
а) бесіда
- OK. Let’s
regard what did we learn at our last lesson.
-
I’ll ask you how are you and you must answer using the phrase: I am fine! I am
OK! I am bad! or I am so – so!
б) гра «A ball»
-
I’ll name the words in English and you have to translate them.
-
Let’s play: hello, hi, I am Sasha, good – bye, nice to meet you.
в) фізхвилинка
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ
УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
- Сьогодні на
уроці ми продовжимо вчитися вітатися, прощатися, давати відповіді на запитання,
знайомитися з новими словами та фразами, складати міні – діалоги. А також
вивчимо новий віршик.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Введення нових лексичних одиниць.
а) семантизація нових лексичних одиниць шляхом перекладу.
- Подивіться
уважно на малюнок. Що роблять дівчатка? (вітаються та називають своє ім’я)
- А
тепер послухайте уважно, як правильно задавати запитання «Як тебе звати?»
What is your name?
- А
відповідаємо вже знайомою для вас фразою: I am Sasha.
- Але ми можемо назвати не лише своє ім’я, а й
також ім’я свого друга.
- Це ми
можемо зробити за допомогою фрази:
This
is Ann.
б) фонетичне опрацювання
[w-w-w]
– [wot] – what
[ei
– ei – ei] – [neim] – name
[ ] – [ is] – this
в) гра «Say Bunny about myself»
- At our lesson today
Bunny comes to see us. It wants that you tell him about youself.
Hello!
I am Sasha.
This
is Vova.
Nice
to meet you.
-
Let’s write our Bunny an umbrella.
( діти пишуть по
одному рядочку)
ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.
- At home you
ask your parents what are their names.
-
OK. Say me, please. What did you remember at our lesson?
-
The lesson is over. Good – bye!
Немає коментарів:
Дописати коментар