Зразок конспекту уроку з англійської мови для 1-го класу "Вивчаємо світ тварин"

ON UNCLE MC DONALD'S FARM
Урок англійської мови у 1 класі


МЕТА УРОКУ:

Введення та опрацювання нових ЛО;
Активізація вивчених структур у коротких висловлюваннях;
Закріплення вивченого матеріалу у невеликих діалогах(реплікування)та за допомогою текстів англійських дитячих пісень;
Трансформація вивченого матеріалу у реальні ситуації;

ОБЛАДНАННЯ: постер із зображенням ферми дядечка Макдональда, ноутбук(або мультимедійна дошка), відео "Old McDonald had a farm",окремі картинки свійських тварин, портативний гучномовець, картинки зі слідами свійських тварин, іграшкові тваринки, кубики із зображеннями тварин, пісня»Як твої справи?».

ХІД УРОКУ:

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.

Привітання. Good morning children! Nice to meet you! Sit down, please. How are you?

II. МОВНА РОЗМИНКА.

But before you answer this question, I would like you to look at the board and repeat some phrases. (На дошці зображення різних станів, про які йдеться у пісні.)

1. Хорове опрацювання з опорою на зображення.

I am hungry. I am tired. I am cold./I am happy. I am good. I am o'kay. I am great.

2. Паралельне опрацювання звуків англійської вимови.


[h-hhhhhhhhhhhhh] Дітям пропоную погріти ручки. Якщо звук вимовляється правильно, то ручки відчувають тепло.

Цей звук вимовляється безшумно.

Hello! Hello! Hello! Hello! Hello! How are you? How are you? How are you?
I am hungry. I am hungry. I am hungry. I am hungry.
I am happy. I am happy. I am happy.

[t-ttttttttttttttt]. Хитре мишеня крадеться тихесенько через кімнату, де спить кішка : t-t-t-t-Tired, tired, tired. I am tired

[r-rrrrrrrrrrr].Pretend to be a puppy, pulling smth, and shake you head from side to side, saying r-r-r- r-r-r. Red, red, red, red. Great, great, great, great. I am great.

Wiggle your fingers above the elbow, as if ants are crawling on you and say: [a ], [a ].

Sad, sad, sad, sad. I am sad. I am sad.

Опрацювання лексики пісеньки з використанням методу АС(асоціативних символів С.Гунько) (Дітям пропонується показати різні стани, про які йдеться у пісні.)

Давайте прослухаємо нашу пісеньку та згадаємо , як сказати англійською мовою про наш стан.
 Let's sing together! (www.yuotube.com )’Hello! Greeting song for kids’

Вчитель запитує у дітей "How are you, Ann? Etc.

III.OCHOBHA ЧАСТИНА УРОКУ.

I see that you are good today and we are going to visit a farm.

Ми з вами сьогодні у хорошому настрої та їдемо на ферму до дядечка Макдональда.(Old Mcdonald).OId Mc Donald has got a lot of animals. У старого дядечка Макдональда на фермі багато тварин і ми з вами сьогодні з ними познайомимось.

Опрацювання звуку [а:].Уявіть, що ви на прийомі у лікаря, покажіть лікарю горло та скажіть звук [a:] a farm, a farmer;

1.1. Хорове опрацювання. 
Повторення за вчителем з опорою на постер.

2.Гра «Луна»
Repeat after me three times.

2.1. Далі вчитель називає тварин, використовуючи фразу This is а...

2.2. Тренування у вимові звуків:[th]

Посміхнись, язичок прикуси А тепер повтори:з,с,з
Та скажи : 3,С,3

2.3. Усі тваринки різного кольору, давайте згадаємо назви кольорів, повторивши віршик "Щоб навчитися малювати" Див. Додаток.

3.Гра 
«Зіпсований телефон».
Напр. This is a brown dog,etc.

4.Гра 
«Знайди помилку». 
Вчитель називає тварин, час від часу «помиляється». This is a cat, etc

5. Гра «Відгадай, хто це». 
За парканом, за копицею сіна і т.п. у дядечка Макдональда виглядають тварини, але не повністю, а лише трішки. Діти мають відгадати :"l think it is a cat, а cow, a sheep, etc What animal is this?

6. 
Хорове виконання пісні. 
 Первинне прослуховування пісеньки, опрацювання звуків, які видають тварини.(The teacher names the animals and their sounds). Хорове виконання пісні.

ІV.ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА.

You are hares: jump, jump, jump!
You are birds: fly, fly, fly!
You are fish: swim, swim, swim!
You are frogs: hop, hop, hop!
You are ducks: walk, walk, walk!
You are cats: wash, wash, wash your faces!
You are horses: gallop, gallop, gallop!
You are dogs: run, run, run!

7. Гра 
«Ask Mcdonald!»
(«Запитай у дядечка Макдональда» Один із дітей виконує роль старого фермера).
Is it a cat? Yes,it is. Is it a dog? No,it is not.lt is a cow.

8. Гра 
«One or mапу?»
Учитель називає іменники(назви тварин) у множині або в однині, діти плескають у долоні, коли чують іменники у множині.

Listening.
Uncle Sam is a farmer too. He has got many animals on his farm. He has got a cat.lt is big. It is red. Uncle Sam has got 10 pigs, a colourful peacock, ten cows, 2 dogs. We can see many hens and chickens.We can see ducks, roosters and a horse.

9. Гра «Відгадай ,хто це».
Уночі хтось побігав по фермі дядечка Сема. Спробуйте відгадати ,хто це .На картинках зображені сліди тварин,їх пір ячко. I think it is a cat,etc.

10. Гра «Find animals
».
Кругом по класній кімнаті розкладені картинки тварин. Діти шукають, знаходять та називають, використовуючи фразу «І have got a red cat, etc."

V.Підсумки.


1.Old McDonald gave us a photoalbum in order to remember him and his farm. Let's recollect all his animals.(Діти називають тварин, гортаючи сторінки альбому)

2. Гpa "Connect the dots". Старий Макдональд має свого улюбленця. Давайте дізнаємось, хто це. Діти по черзі з'єднують цифри і отримують картинку.

3.Вчитель за допомогою методу АС показує різних тварин діти відгадують, називаючи тварин хором.

Lets sing together! 
Всі співають пісню “Old McDonald had a farm”(www.yuotube.com) ‘Old McDonald had a farm”


ДОДАТОК 1

Вірш «Щоб навчитись малювати»

Щоб навчитись малювати,
треба кожен колір знати:
green -зелений, як травичка,
blue-блакитний, як водичка,
yellow -жовтий, як курчатко,
grey -як сіре мишенятко,
pink -рожевий, наче ружа,
black -чорний, як калюжа,
red - червоний, наче мак,
purple -схожий на буряк,
white -це білий, білий сніг, 
Що на землю м’яко ліг.

































Немає коментарів:

Дописати коментар

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає ( Г. Сковорода)